יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535
  
 
                                בית | אני | השיטה | טיפול | הכל | אתם | חיפוש | קשר
 
 
למה לא מתאהבים בי?

לא מתאהבים בכם? – יש סיבה! / מאת יואב ברנזון

 

האונה הימנית

האונה הימנית שלנו אחראית לכל הצד היצירתי, הדמיוני, הרגשי וההרמוני בחיינו. לעומת זאת, האונה השמאלית היא האונה הרציונלית שלנו, והיא אחראית דווקא לכל המחיצות, ההפרדות, השיפוטיות, האשמה, השנאות, החשדנויות, הפחדים והניכור שאנו חשים.

בכל פעם שאתם מפעילים את האונה הימנית שלכם – אתם הופכים הרמוניים יותר, רגועים יותר, יצירתיים יותר וקורנים יותר מאהבה ומעוצמה, מקלילות ומביטחון עצמי. לעומת זאת, בכל פעם שאתם מפעילים את האונה השמאלית שלכם – אתם נהפכים ללחוצים יותר, טכניים יותר, מפוחדים יותר, קנאיים יותר, חלשים יותר ושליליים יותר.

 

מדוע אנשים לא מתאהבים בכם?

אם אתם מחפשים אהבה במשך שנים ולא מוצאים, אם אתם תמיד מתאהבים באחרים אבל אף אחד לא מתאהב בכם, אם אתם תמיד נותנים לאחרים את כל מה שיש לכם ואף אחד לא מחזיר לכם דבר בתמורה – סימן שאתם מפעילים את האונה השמאלית שלכם במקום להפעיל את האונה הימנית.

זכרו, זה לא משנה כמה אתם מתאמצים עבור בני הזוג שלכם, זה לא משנה כמה אתם מנסים להיות נחמדים אליהם, כמה אתם תומכים בהם וכמה אתם משקיעים בבני הזוג שלכם. הדבר היחיד החשוב הוא מאיזה מקום אתם פועלים – אם אתם פועלים מהאונה השמאלית כל מאמציכם יהיו לשווא, משום שאתם פועלים ממקום של היגיון, פחד ולחץ.

 

מהי הדרך לגרום לאחרים להתאהב בנו?

הדרך לגרום לאנשים אחרים להתאהב בנו – היא לאפשר לעצמנו להיות במקום של אהבה, ביטחון, חופש, קלילות ועוצמה. אם אנו לומדים להפעיל את האונה הימנית שלנו – אנו קורנים אהבה ואמון, ולכן בקלות גורמים לאחרים להתאהב בנו.

לעומת זאת, אם אנחנו נצמדים להרגל שלנו לפעול באמצעות האונה השמאלית שלנו – אנו תמיד נישאר מפוחדים, כבולים, כלואים, מופנמים ומוסתרים מעצמנו ומאחרים. במצב כזה, היכולת שלנו לאהוב או להיות נאהבים הוא צרה ומוגבלת ביותר.

 

וטיפ לסיום: התחברו לחלק האוהב שלכם. רק אם תקרינו אהבה אמיתית תקבלו אהבה חזרה. 
 
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il