יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 חדש! התייעצות בוואטסאפ!
  
 
                                בית | אני | השיטה | טיפול | הכל | אתם | חיפוש | קשר
 
   Bookmark and Share
פחד מעימותים
 
 עצם הפחד מעימות מוביל לאובדן הזהות שלכם בתוך מערכות היחסים שלכם / מאת יואב ברנזון
 
 
 
הפחד מעימות
  
אנשים רבים חוששים להתעמת על הדברים שחשובים להם. הם מקריבים את הצרכים שלהם ואינם עומדים על האמונות והערכים שלהם רק בגלל עצם הפחד להיקלע למצב של עימות עם אדם אחר או בן זוג קרוב. 
 
אנשים רבים יעשו הכל רק כדי לא להתעמת. הם עושים זאת מפחד, מחשש להפסיד משהו, מחוסר הרצון שלהם להגיע למצב שבו מישהו לא יאהב אותם, לא יחבב אותם אלא יכעס עליהם ואולי אף ישנא אותם.
 
 

המוכנות להקריב כדי להרוויח

אם ברצונכם להרוויח ולהשיג בחיים את מה שבאמת חשוב לכם עליכם להיות מוכנים מראש להקריב עבור זה המון דברים - חיבה, אהבה, נוחיות וליטוף. 
 
האירוניה היא, שרק מי שמוכן להקריב הכל כדי לזכות בכל - זוכה ומשיג בחיים. לעומתו, אלה שאינם מוכנים להקריב משהו עבור הערכים שלהם נותרים קרחים מכאן ומכאן - הם גם מוותרים על הערכים שלהם וגם לא משיגים את מה שהם באמת רוצים. 
 
 
 
ערכים אינם ניתנים למסחור או לויתור

הכבוד, הערכים, הזהות והעקרונות שלכם - אינם ניתנם למסחור או לויתור לאף אחד. אסור לכם לוותר על הזהות שלכם - במיוחד לא עבור אנשים שאתם אוהבים.
 
ברגע שאינכם עקביים, כאשר אתם מוכנים להוריד ראש, לוותר על מה שחשוב לכם, להתפשר, להזניח את הצרכים שלכם ולא לעמוד על מה שיקר לליבכם - אתם מאבדים את הדבר החשוב ביותר שיש לכם, וזה אתם.
  
  

למדו להתעמת על מה שחשוב לכם
 
אל תתחמקו מעימותים. למדו להתעמת על מה שחשוב לכם. זה יבנה אותכם כאנשים חזקים, חסונים, בטוחים בעצמם, מודעים היטב לזהות שלהם ויודעים בדיוק מה הם רוצים ומה הם אינם רוצים מהחיים.
 
אם לא תברחו מעימותים אלא תקדמו אותם בברכה - אתם תעלו על מסלול אמיתי ו"חי". אתם תנשמו סוף סוף חמצן נקי, תרגישו אוטנטיים והחיים שלכם יתחילו להתפתח על מסלול אמיתי, שורשי, ערכי ונכון.
 
 
 
וטיפ לסיום: אם תצאו לעימותים ותדעו כיצד לנהל אותם בצורה אפקטיבית תשיגו את מרבית המטרות שהצבתם לעצמכם. אם תימנעו מעימותים ותפחדו לבטא את העמדות שלכם בגלוי - אתם לעולם לא תגיעו למטרות שלכם. 
 
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il