יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
  Bookmark and Share     
גישור זוגי
 
גישור זוגי הוא המשך ישיר של טיפול זוגי / מאת יואב ברנזון
 
 
 
בעיות בנישואין מחייבות טיפול זוגי
  
בעיות בנישואין מחייבות טיפול זוגי. הזנחה של בעיות אלה או התעלמות מהן יגבו מכם מחיר יקר: סביבת חיים מורעלת ומתוחה, נזק לילדים, תחושת החמצה וחוסר יכולת לגעת באושר.
 
זוגות רבים החווים בעיות ביחסים נוטים בסופו של דבר לפנות לטיפול זוגי. טיפול זוגי מקצועני וטוב יכול במרביית המקרים לשפר באורח דרמטי את המצב הזוגי ולהעלותא ת בני הזוג על נתיב חיובי של יחסים נפלאים.
 
  

לפני שמתגרשים הולכים לגישור זוגי

אלא שלעיתים, כאשר הבעיות הזוגיות הן מבניות, חוסר ההתאמה הוא בולט, הקשיים אינם ברי פיתרון או שהמצב הזוגי הוא כה חמור שמאוחר מדי כדי להצילו או לשקמו - מגיעים למסקנה שחייבים להתגרש.
 
לפני גירושין הולכים לגישור זוגי - כדי שתהליך הפרידה לא יהיה הליך של סכסוך, טינה וכעס אלא הליך בריא, יצירתי, נעים ואף ידידותי שיאפשר לבני הזוג גם להמשיך ולשתף פעולה לאחר הפרידה וגם לצאת לדרך זוגית חדשה וליצור יחסים זוגיים על בסיס בריא ולא על בסיס טראומטי וחשדני.
 
 
  
גישור כהליך המשך לטיפול - הדרך הטובה להצלחה

גישור הוא הדרך הטובה ביותר להמשך של טיפול זוגי. זוג שפנה לטיפול זוגי אך לא הצליח לשקם את נישואים והגיע למסקנה שהדרך הטובה ביותר היא להתגרש - טוב יעשה אם יפנה להליך גישור מיידית לאחר מכן. 
 
מטפל זוגי שהוא גם מגשר זוגי יכול לסייע לכם לשקם את נישואיכם, אך אם הדבר אינו צולח או בלתי אפשרי - הוא יוכל לעמוד לרשותכם ולתפור לכם את תהליך הפרידה שלכם.   
   
 

להרוויח מכל העולמות
 
המטפל הזוגי שלכם מכיר אותכם היטב. הוא מכיר את כל הרקע הזוגי. הוא מכיר את הנפשות הפועלות. הוא אמין עליכם ואתם סומכים עליו והוא יגשר ביניכם בצורה חכמה ומהירה.
 
בחירה בטיפול זוגי מאםפשרת לכם להרוויח מכל העולמות. אחד, אתם מנסים לשקם את הנישואים שלכם לפני שאתם מפרקים חיים שלמים. שניים, אם הדבר לא התאפשר, אתם "סוגרים את הבאסטה" בצורה מכובדת ומנהלים הליך חכם ורגיש לחלוקת החיים המשותפים שלכם.
 
  
   
וטיפ לסיום: עדיף להפקיד בידי אדם אחד את גורל הנישואים שלכם - לשיקום או לפירוד. מטפל זוגי שהוא גם מגשר הוא האדם האידיאלי למשימה מורכבת זו.
 
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il