יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
 
גישור בסכסוכים כלליים » הדרך המהירה לפתרון כל סוגי הסכסוכים
  Bookmark and Share    
 
 
 יישוב סכסוכים בדרך של גישור
 
אם יש לכם סכסוך עם קרוב משפחה, חבר, שותף עסקי, שכן, בוס או כל אדם אחר, וברצונכם לפתור את הסכסוך בדרכי שלום ולא בדרכי משפט - תוכלו לפנות לעו"ד יואב ברנזון ולהיעזר בשירותיו כמגשר ומיישב סכסוכים.
 
גישור עסקי:
גישור עסקי עוסק במחלוקות בין שותפים לעסק, בין בעלי מניות בחברה או בין שותפים לעסקה. הגישור בא לפתור פערים בפרשנות לעסקאות או להבנות מסחריות, סיוע במקרים של מריבות שותפים עסקיים, גיבוש הסכמים לפירוק שותפויות בדרכי נועם במקום במאבק מתיש בבית המשפט, סיוע לשותפים בהתנהלות העסק או בניהול נכון של העסק, גיבוש נהלי עבודה נכונים לעסקים כדי למנוע מריבות, גניבות או חשדנויות בין שותפים, סיוע לעסקים משפחתיים בהם האחים וההורים עובדים יחד ועוד. גישור עסקי הוא הליך מהיר ביותר, זול ויעיל מאין כמוהו והוא מהווה אלטרנטיבה מעולה למאבק משפטי ממושך, מתיש וחסר תועלת.
 
גישור משפחתי
הדרך הטובה ביותר לפתור סכסוכים משפחתיים ולמנוע את החרפתם היא באמצעות גישור משפחתי. משפחות רבות מסוכסכות בתוכן, ההורים נגד הילדים, הילדים נגד אחיהם או נגד ההורים. הליך הגישור המשפחתי מאפשר קבלת פתרון מוסכם לבעיה על כל הצדדים תוך שיקום היחסים המשפחתיים. גישור משפחתי פותר בעיות פנים-משפחתיות כמו למשל, חלוקת עזבון, אופן השימוש בנכסי המשפחה, מינוי אפוטרופוס לאחד מבני המשפחה, סיוע מוסכם לאחד מבני המשפחה הנמצא במצוקה, בעיות בין הורים לגיסים או לכלות, שימוש בנכדים כאמצעי לחץ על הורים וסבים, סכסוכים בין אחים ואחיות, פתרון בעיות בניהול חברה משפחתית ופתרון סכסוכים רגשיים בין בני משפחה, ניתוקים וחרמות.

גישור אזרחי:
גישור אזרחי עוסק בסכסוכי שכנים, יחסי עובד ומעביד, יחסי ספק לקוח, פרשנות חוזים. בתחום האזרחי ישנה עדיפות מובנת למסלול של פשרה הדדית וגישור על פני פנייה ישירה לבית המשפט שפירושה להיקלע לתהליך ממושך, סבוך, בירוקרטי ומתיש שלא ברור בכלל אם יביא תרופה לבעיה ואם כן, מתי בכלל. במקרים אלה ניתן להגיע במהירות להסדר מוסכם והגיוני באמצעות הליך גישור ולחסוך תהליך משפטי ארוך הכרוך בעלויות נכבדות.
 
עו"ד יואב ברנזון הוא נכדו של שופט בית המשפט העליון השופט צבי ברנזון, הוא בעל מזג שיפוטי ואובייקטי, מנוסה מאוד בהבנת בני אדם, מצוי היטב בכל תחומי החייים ויכול לסייע במהירות וביעילות לאנשים התקועים במצב של סכסוך בלתי פתיר וקשה.
 
ניתן לפתור בעיות של שנים במספר מועט של מפגשים ולקבל תרופה מהירה לבעיה הכואבת - בזמן, במקום אחרי שנים של סחבת משפטית. ניתן לגשר על מחלוקות עמוקות תוך זמן קצר ביותר, ברגע שיודעים לגעת בנקודות הנכונות ומבינים את הבעיה לעומקה. ניתן לסייע לאנשים לקבל החלטות נכונות וקשות, במידה ומראים להם שהם משרתות את האינטרסים שלהם.
 
אם גם אתם מעוניינים לישב סכסוך כלשהו שיושב לכם על הלב ומקשה עליכם להמשיך קדימה בחיים - פנו לעו"ד יואב ברנזון עוד עכשיו.
 
 
 בירור עלויות גישור ותיאום טלפוני

לבירור עלויות ולתיאום מפגש מקדים חייגו עכשיו 050-5558535 (איך מגיעים?)
 
 
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il