יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 חדש! התייעצות בוואטסאפ!
  
 
                                בית | אני | השיטה | טיפול | הכל | אתם | חיפוש | קשר
 
 
אישה טובה
 
מהי אישה טובה, כיצד היא פועלת ומדוע היא מצליחה בזוגיות שלה? / מאת יואב ברנזון
 
 

אישה טובה עושה את רצון בעלה

אישה טובה היא אישה שעושה את רצון בעלה, לא בגלל שהיא אישה כנועה, חלשה או צייתנית אלא בגלל שהיא יודעת כיצד להניע בצורה נכונה את מעגל האנרגיה של האהבה וכיצד לשמר אותו.

 

מעגל אנרגטי נכון

מעגל אנרגיה של אהבה עובד כך: האישה עושה את רצון בעלה, היא מכבדת אותו, מפרגנת לו, מעריכה אותו, מבטאת אהבה כלפיו ואינה חוששת ללכת אחריו כי היא סומכת עליו. כתוצאה מכך, הגבר מתמלא באהבה בזכות אשתו. הגבר נטען באהבה על ידי האישה והופך לאדם נאהב המסוגל להשיב אהבה רבה לאשתו כי הלב שלו מלא אהבה, רכות ואכפתיות. במצב כזה, הגבר דואג לאשתו, קשוב אליה, עדין איתה, משתדל למלא את כל רצונותיה וצרכיה, מעריך אותה, מכבד אותה ומציית לה מהלב.

 

מה קורה כאשר אישה טובה הופכת לאישה רעה?

כאשר אישה הופכת לאישה רעה היא מסרבת ללכת אחרי בעלה, היא אינה מצייתת לו, היא מבקרת אותו ושופטת אותו, היא מגמדת אותו, מתחרה בו והורסת לו את ההצלחה, היא משגעת אותו ומטריפה אותו, היא משחקת בו, מנצלת אותו ומחלישה אותו. כתוצאה מכך – מעגל האנרגיה של האהבה מתפורר ובמקומו נוצר מעגל אנרגיה של שנאה וניכור: במקום לטעון את הגבר באהבה ובביטחון האישה טוענת את הגבר בכעס, בשנאה, בזלזול ובקור. כתוצאה מכך הגבר חש פגוע, נבגד, חסר חשיבות ומצומק בגלגל התנהגות אשתו כלפיו. האהבה שלו אליה כמובן נעלמת והיחסים בינו לבין אשתו הופכים להיות יחסים טעונים, קשים, מרירים וגסים שבהם הוא מפגין כלפיה זלזול, חוסר התחשבות, קרירות, נוקשות וביקורת אינסופית.

 

יחס גורר יחס

חשוב להבין שיחס האישה לגבר הוא זה שגורר את יחס הגבר לאישה. אם אישה נוהגת בבעלה בצורה מכבדת, אוהבת וצייתנית – היא תקבל בדיוק את אותו הדבר מהגבר. אבל לעומת זאת, אם אישה מזלזלת בבעלה, מבקרת אותו, שופטת אותו, מגמדת אותו ומסרסת אותו בכל דבר – זה בדיוק יהיה היחס שהיא תקבל ממנו בחזרה.

 

וטיפ לסיום: אישה שרוצה יחסים חמים ואוהבים עם בעלה חייבת לכבד אותו, לציית לו, להחמיא לו ולהביע כלפיו אהבה חמה וקבלה מלאה. היחס אותו היא תיתן לבעלה – יהיה בדיוק היחס שאותו היא תקבל ממנו בחזרה.

 

                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il