יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
גבר שידאג לי 
 
מתחת לכל הקליפות המודרניות - מה רוב הנשים באמת מאחלות לעצמן? / מאת יואב ברנזון
 
  
אני לא צריכה אף אחד כי אני שלמה - האמנם? 
 
המוטו המרכזי של העידן המודרני הוא פשוט: אישה היא שלמה, עוצמתית, חופשיה ויכולה לעשות כל דבר לבד, ללא הצורך בתלות מחלישה בגבר חזק או ללא תלות בגבר בכלל.
 
לכאורה, המסר הזה הוא לגמרי נכון. הבעיה היחידה עם המסר הזה הוא שנשים מצפות עמוק בתוך תוכן - למרות כוחן ועוצמתן - לגבר שיודע לתמוך, לגבר חזק, לגבר שניתן להישען עליו באמת. 
 
 
 
אני רוצה גבר שאני יכולה להישען עליו ולנוח קצת
 
בבסיס התפיסה הנשית הגולמית עומדת התקווה וההנחה שגבר "גבר" הוא גבר באמת חזק. אחד שלא שובר מילה, אחד שיכול הכל, אחד שתמיד פותר בעיות, אחד שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ואחד שיודע להתמודד עם החיים - סוג של גבר אבהי וסמכותי.
 
מצד שני, התפיסה המודרנית מקדשת את החופש של האישה, את כוחה העצמאי, את חוסר התלות שלה בגברים. מסרים אלה מדרבנים את הנשים המודרניות לחפש את האושר הזוגי שלהן דווקא אצל הגבר שהן אוהבות או נמשכות במבט ראשון מבלי לבחון את מידת היכולות והעוצמות שלו. בדיעבד מתברר שהגברים הללו הם בדרך כלל הגברים החלשים - כלומר צעירים, חסרי ניסיון, כובשים ומרתקים אבל חסרי יכולות, חסרי ביסוס ומאוד מוגבלים מבחינת הבשלות והיכולות שלהם. 
 
 
 
גבר שניתן להישען עליו הוא...
 
נשים עוצמתיות מאוכזבות ממרבית הגברים איתן הן יוצאות. זאת עובדה מצערת - אבל נכונה. הן אומרות את זה ומרגישות את זה רוב הזמן: "הוא לא עשה...", "הוא לא התקשר....", "הוא לא שילם...", "הוא לא הקשיב...", "הוא לא התייחס...", "הוא לא מתמודד עם...".
 
האכזבה של נשים היא מובנת משום שהן בוחרות את הגברים הלא מנוסים והלא בשלים ואז הן מתפלאות כיצד זה שגברים אלה אינם מתפקדים כמו גברים "גברים" אמיתיים, שלמים ובשלים. הן בוחרות בהן מתוך תקווה שהן "יהפכו להיות" ו"יגדלו להיות" הגבר שהן רוצות - וכשזה לא קורה הן מתאכזבות ולעיתים קרובות אף עוזבות את הקשר.
   
 
 
גברים צעירים, חסרי ניסיון, לא מגובשים ולא מסודרים אינם מסוגלים לתת לך את המענה שאת חולמת עליו
 
למרבה הצער, הרוב המכריע של הגברים הצעירים, חסרי הניסיון, הלא מגובשים והלא מצליחנים באמת עדיין לא יכולים ולא מסוגלים (להבדיל מלא רוצים) להיות הגברים המושלמים עבור נשים. זה פשוט מוקדם להם, ולחלק מהם זה פשוט בניגוד לאופי או לסולם הערכים.
 
נשים שמתעקשות לבחור את הגברים החלשים במטרה להפוך אותם לחזקים חוות פעם אחר פעם את האכזבה המתלווה לכך. אילו הן היו בוחרות את הגברים הבשלים באמת - ולא את אלה בעלי הפוטנציאל בלבד - התקווה והכמיהה האמיתית שלהן לגבר בשל וחזק באמת הייתה מתגשמת.
 
 
וטיפ לסיום: נשים רבות מחמיצות את האפשרות האמיתית שלהן להיות מאושרות, בטוחות ומסופקת כי הן מתעקשות שלא לבחור גבר שלם ובשל שיכול באמת לגונן, לטפח ולהפוך אותן לשלמות אלא הן מעדיפות לבחור בגברים החלשים, הצעירים מדי, הלא בשלים. כתוצאה מכך הן חוות תסכול ואכזבה סדרתית ומנסות כמיטב יכולתן "לגדל" ו"לחנך" את הגברים הלא בשלים להתנהלות גברית בוגרת, נועזת ומצליחנית. ניסיון זה אינו מוביל להישג משום שלא ניתן להפוך אדם לא בשל לאדם כן לבשל רק באמצעות חינוך או "אמונה" בגבר. זהו תהליך שגם אם יצליח עלול לקחת 20-30 שנים של התפתחות הדרגתית - דבר שמרבית הנשים לא מעוניינות ולא רוצות בו.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il