יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
אושר אישי 
 
הבעיה הגדולה עם אושר היא שהוא דבר אישי מאוד / מאת יואב ברנזון
 
  
אי אפשר להשאיל אושר ממישהו אחר
 
אושר הוא דבר אישי לחלוטין. לראיה, האושר של האחד הוא הסבל של השני. המשמעות של עובדה זו היא שלא ניתן להשאיל את האושר של מישהו אחר ושאין גם טעם לקנא באחרים - כי זה ממילא לא יעזור לנו למצוא את האושר שלנו.
 
אנשים רבים מעדיפים להשאיל או לחקות או פשוט לקחת נוסחאות אושר של אנשים אחרים ולאמץ אותם לעצמם במטרה להפוך אותם למתכון האושר הפרטי שלהם. הבעיה עם העמדה הזו שהיא לא עובדת. לעיתים, אנשים מגלים למרבה אכזבתם שגם אחרי שנים של רדיפת אושר ועשיית כל המהלכים "הנכונים" - הם בכלל לא מאושרים.
 
 
 
לא ניתן לחקות אושר
 
אושר הוא דבר מאוד מקורי. רק אתה יכול למצוא את האושר שלך, ולמעשה כדי למצוא אותו עליך להיות קשוב לעצמך ולהבין באמת מה עושה אותך מאושר - בניגוד למשל למה ש"נכון" או ש"נחשב" בעיני החברה.
 
אדם טיפוסי נוטה לאמץ את כל נוסחאות האושר החברתיות, לבחור בשכונה הנכונה ובמקצוע הנכון, בבגדים הנכונים ובסטייל הנכון - ועדיין לא להיות מאושר. מדוע? כי אושר הוא דבר אישי וזה לא מספיק לעשות את כל הדברים הנכונים, אם זה עדיין לא נכון עבורך.
 
 
 
כדי להיות מאושר עליך לעבוד קשה ולמצוא את נקודות האושר שלך
 
כדי למצוא אושר אישי עליך להניח שאתה הולך לחפש משהו מאוד חמקמק, אישי, אינטימי ואפילו "מוזר". כי ייתכן שתגלה שדברים שעושים לך את זה ואינם נחשבים על ידי הכלל לדברים "הנכונים" או "ההגיוניים" לאושר.
 
ועדיין, אם ברצונך להיות מאושר עליך להתעלם ממה שאחרים אומרים וממה שנחשב לנכון וצודק ולהתמקד במה שנכון לך באופן אישי, בשונה מכל האחרים. לשם כך דרושה מידה לא מבוטלת של אומץ.
   
 
 
אם אתה לא מקורי - יהיה לך קשה מאוד להיות מאושר בחייך
 
ללא מקוריות, טרחה, חיפוש אמיתי והעמקה - יקשה על מרבית האנשים למצוא אושר או להיות מאושרים בחיים שלהם. הם ימשיכו לחיות באופן אוטומטי, כמו רבים לפניהם, לא מבינים מדוע הם אינם מאושרים למרות שהם חיים לפי הספר.
 
אושר הוא תוצאה של מקוריות, של היכולת להיות אוטנטי באמת רק עם עצמך, היכולת להיות נאמן למה שאותך מעשיר ומעצים - גם אם אלה דברים שלא מעצימים ולא מרגשים אחרים.
 
 
וטיפ לסיום: אושר מחייב אותכם להיות מאוד נכונים עם עצמם, מסונכרנים עם מי שאתם, מדויקים עם הבחירות שלכם ונבדלים מאוד מאחרים. אושר לא מעתיקים ולא משאילים אלא ממציאים, יוצרים ובונים באופן מאוד אישי שמותאם כמו כפפה רק לכם. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il