יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
המרוץ לחופה 
 
כל 5 שנים בממוצע מתעורר גל חופות חדש - איך בדיוק? / מאת יואב ברנזון
 
  
חתונה בגיל 20 - הממהרות
 
הראשונות להתחתן מגיעות לחופה בגילאי ה-20 המוקדמות, עוד הרבה לפני גיל 25 המקודש. הן אינן ממתינות לאף אחד. הן ממוקדות מטרה ויודעות שהן רוצות להתחתן מהר ומייד להביא ילדים. רצוי כמה שיותר.
 
בדרך כלל הן תהיינה נשים מסורתיות או דתיות ולא חילוניות. הן ימצאו את הבחור המתאים הראשון ולא יחכו רגע אחד. חתונה מהירה - ואז לצאת לחיים ולהקים משפחה מורחבת וחמה.
 
 
 
חתונה בגיל 25 - המדייקות
 
בסביבות גילאי 25 מגיע גל החופות השני והמשמעותי ביותר. אלה נשים שיודעות שצריך להתחתן בגיל 25 כדי להיות עם שני ילדים בגיל 30. מדובר בנשים מכל המגזרים ומבחינה מספרית מדובר בנתח הנשים הגדול ביותר. בדרך כלל, חופה בגיל 25 היא תוצאה של מערכת יחסים ארוכה ובשלה עם הגבר הנכון והמתאים והמוצלח.
 
המדייקות אוהבות לחיות לפי הספר. גיל 25 הוא הגיל האידיאלי לפי הנורמות המקובלות להתחתן. את לא צעירה מדי ולא מבוגרת מדי. את מושכת מספיק ובכל זאת בעלת ניסיון חיים זוגי כלשהו. ייתכן שאת כבר אחרי תואר ולפני הבאת ילדים - תזמון אידיאלי להתחתן עם גבר משובח.
 
 
 
חתונה בגיל 30 - המאחרות
 
גיל 30 הוא הגל השלישי של הכלות. גל זה מיועד לכל הבחורות המאחרות. אלה בחורות שמערכת היחסים הזוגית שהן ניהלו במהלך גילאי 22-26 ושהייתה אמורה להוביל לחתונה פשוט "התפקששה" (הסיבות יכולות להיות מגוונות: החתן נבהל, האהבה החמיצה, הייתה בגידה או נטישה מצד הגבר או האישה, הגבר משך את הזמן ובסופו של דבר עזב, לעיתים האישה הבינה שהגבר אינו הגבר בשבילה לחיים זוגיים רציניים ונאלצה להיפרד ממנו, היה רומן עם גבר נשוי שנמתח ונמרך, היה אובדן של בן זוג כתוצאה מתאונה או אירוע רפואי וכיו"ב). האירוע הטראגי או הבלתי צפוי הזה הוביל לאיחור משמעותי בסדר הזמנים לחופה.
 
נשים בגיל 30 מתחתנות לא עם הגבר המיועד המשמעותי "הראשון" שהיה להם אלא עם הגבר המשמעותי "השני". אחרי מערכת יחסים שהייתה אמורה להוביל לחתונה והתפקששה הן נאלצות למצוא גבר חדש, לבנות אתו מערכת יחסים רצינית של שנה או שנתיים ואז להיכנס אתו שוב למסלול ישיר לחופה, וזה מה שמוביל אותן לחופה בגיל 30 ולא בגיל 25.  
   
 
 
חתונה בגיל 35 - הדחייניות
 
גיל 35 הוא גל החתונות הבא. הוא מתרחש בדרך כלל או אצל גרושות צעירות שמתחתנות בפעם השנייה (אחרי שהפעם הראשונה הייתה קצרה או הייתה ארוכה ומייסרת) אך בדרך כלל הוא מתרחש אצל נשים שדחו ביודעין את שלב החתונה כי הן פשוט לא הרגישו בשלות להתחתן ולחיות חיים נורמליים ומרובעים בגילאי 20-30.
 
הדחייניות הן נשים "חופשיות" שבגילאי 20-30 בכלל לא חשבו על להתחתן ולהביא ילדים אלא יותר התמקדו בלאהוב, בלחיות, בלעשות מה שהן רוצות וללמוד את החיים. עם הזמן הן הבשילו, וכעת בגיל 35 הן ממוקדות מטרה ורוצות להתחתן כמו חברותיהן בגילאי 25, רק באיחור של 10 שנים.
 
 
 
חתונה בגיל 40 - הרומנטיות
 
גיל 40 הוא מחזור הכלות האחרון בקרב הצעירות הרווקות. מחזור זה ("המאסף") שמור לאידיאליסטיות, לערכיות, לרוחניות ולרומנטיות שהמתינו כל החיים ל"גבר הנכון והמושלם" ולא היו מוכנות להתפשר על מישהו שאינו מתאים לטייפ קאסט השלם והמלא.
 
בגיל 40 הן אמנם מאוד רוצות להתחתן, אבל רק עם הגבר "הנכון". "סתם גבר" מעולם לא בא בחשבון. זו הסיבה שסדר הזמנים שלהן לחופה השתבש בצורה קיצונית משום שהן מעולם לא ייחסו חשיבות לזמנים אלא לאהבה. נשים אלה מאוד ממוקדות חתונה אבל הן רגשיות ורומנטיות ואינן מוכנות להתחתן בפשרה.
 
 
וטיפ לסיום: כל מחזור חופה מייצג נשים בעלות סגנון אחר וקורות חיים אחרים.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il