יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
יעוץ גירושין

יעוץ זוגי לגירושין הוא הדרך הטובה ביותר להכין את הקרקע לגירושים קלים / מאת יואב ברנזון

 

עורכי דין מתעשרים על חשבון הפחדים והמצוקות שלכם

זוגות רבים עושים את הטעות הגדולה של חייהם ומתגרשים ללא כל הכנה נפשית ורגשית. הם מפוצצים את הקשר ביניהם, ומייד אח"כ רצים אל העו"ד הטוב ביותר שידם משגת כדי להמשיך את המאבק שלהם בבני זוגם בחסות בית המשפט.

זכרו, רוב התהליכים המשפטיים הם יקרים ביותר, הם מתנהלים בצורה מכוערת והרסנית לבני הזוג ולילדים, אף אחד לא יוצא מהם מנצח, וברוב המקרים בני הזוג מקבלים עוד פחות ממה שיכלו להשיג אחד מהשני ברוח טובה. היחידים שמרווחים מכך הם עורכי הדין – שמתעשרים על חשבון הפחדים והמצוקות של בני הזוג ואף מלבים אותם לצרכיהם.

 

ללא טיפול זוגי לגירושין – רוב הזוגות מתגרשים דרך מאבקים מרים ויקרים

הדבר הטוב והחכם ביותר שזוגות יכולים לעשות עבור עצמם היא דווקא ללכת לטיפול זוגי כחלק מההכנה שלהם לגירושין. בתהליך טיפולי טוב המטפל הוא המפשר האידיאלי עבור בני זוג שרוצים להתגרש בקלות – הוא מוכר להם, הוא אמין עליהם, הוא נאמן של שניהם, הוא מכיר אותם לעומק, הוא יודע מהם הצרכים הרגשיים האמיתיים שלהם והוא מסוגל להגיע איתם להסדרים פשוטים, הוגנים ומהירים ברוח טובה ומתוך מיומנות מקצועית גבוהה.

כיום, רוב הזוגות פונים לעורכי דין כדי להסדיר את הסכמי הגירושין ביניהם. רובם נאלצים לעבור חווייה קשה, מכאיבה והרסנית מבחינה נפשית וכלכלית כאחד. אחוז קטן בלבד פונה למגשרים, וגם אז בהצלחה מועטה, משום שמגשרים אינם מתמחים בטיפול ברגשות אלא מתמקדים רק בזיהוי האינטרסים. לעומת זאת, ביעוץ גירושין רוב הזוגות מגיעים להסכמות מהירות וטובות לגבי הסדרי הפרידה ביניהם, משום שהמסגרת הטיפולית הנעימה, העוצמתית והחיובית גורמת להם להבין את עצמם מבחינה רגשית ומקלה עליהם להיפרד אחד מהשני ברוח טובה וברגשות משוחררים במקום בפחדים סמויים, בלחצים רגשיים ובמאבק משפטי יקר ומכאיב.

 

טיפול זוגי מבטיח את הצלחת הפרידה בקלות – גם עם בני הזוג הקשים ביותר

טיפול זוגי לגירושין הוא הדרך היעילה ביותר להגיע להסכמה על פרידה הוגנת וחברית גם אם יש לכם בני זוג "קשים" או עקשנים במיוחד. טיפול זוגי מאפשר לבני הזוג לבחון את עתידם המשותף, לנסות לתקן ולשפר את הקשר שלהם לפני אקט הפרידה עצמו ולהגיע להבנה מעמיקה של סיבת הפרידה ביניהם, ללא כעסים וללא האשמות הדדיות.

ללא טיפול זוגי – בני זוג שנמצאים בהליכים של גירושין הם ברוב המקרים עיוורים למצב הנפשי הקשה בו הם נמצאים בשלב שלפני הפרידה, והם חשופים להפתעות בלתי צפויות ובלתי נעימות מצד בני הזוג שלהם. חשוב להבין, שהסיבה המרכזית למאבקים המרים בין בני זוג באמצעות עורכי דין יקרים ובתי משפט אטומים היא העדר הכנה נפשית ורגשית למצב של פרידה זוגית וחוסר מודעות לאפשרות הקלה והנוחה של בני הזוג להיפרד האחד מהשני ללא רגשי אשם, ללא צורך במאבק, ללא סבל מיותר וללא בזבוז של משאבים יקרים.

 

וטיפ לסיום: יעוץ זוגי לגירושין מבטיח לכם את הסיכוי הגבוה ביותר להיפרד מבני הזוג שלכם ברוח טובה וחברית – עם חיסכון משמעותי בעלויות. 

 

                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il