יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
כביסה מלוכלכת

7 סיבות מדוע לא כדאי להוציא את הכביסה המלוכלכת שלכם החוצה? / מאת יואב ברנזון

 

(1) כי אתם יוצרים דימוי שלילי על עצמכם

כשאתם מכבסים את הכביסה המלוכלכת בפני חברים, בני משפחה או אנשים אחרים אתם יוצרים לעצמכם ולבני הזוג שלכם דימוי שלילי ביותר כאנשים בעלי זוגיות לא טובה, כאנשים בעלי יחסים לא טובים, כאנשים העוסקים בתככים ובמניפולציות, כאנשים העושים דברים רעים אחד לשני. ביום שתרצו להשתחרר מהדימוי השלילי הזה – תגלו שזה קשה מאוד לשנות דימוי, ושחבריכם או בני משפחתכם כבר יהיו מותנים לראות אתכם או את בני זוגכם באור שלילי.

 

(2) כי אתם מעצימים את השליליות בחיים שלכם

כל עיסוק בדברים שליליים – מגביר אותם. כאשר אתם משקיעים שעות וימים בתלונות ובקיטורים לחברים או לחברות על מצבכם העגום – אתם רק מגבירים ומעצימים את מצבכם העגום ממילא ואינכם פותחים פתח אמיתי בתוככם לשינוי חיובי ולהכנסת החיובי לחייכם הזוגיים.

 

(3) כי רוב האנשים אינם מסוגלים לסייע לכם באמת

למרבה הצער שבדבר, מרבית האנשים אינם מסוגלים ואינם מיומנים לסייע לכם במצבים בעייתים בתוך הזוגיות שלכם. פנו לאנשי מקצוע ולא לחברים קרובים, כי אין להם את הזמן, את הידע, את הסבלנות ואת השיטה לסייע לכם בצורה אפקטיבית. ברוב המקרים, הם רק יחמירו את מצבכם בעצות מזיקות ולא מקצועיות.

 

(4) כי אתם הורסים במו ידכם את הזוגיות שלכם

אדם שמוציא את הכביסה המלוכלכת שלו החוצה – חותר נגד שורשי הקשר שלו. מצד אחד, הוא חי שם ומחוייב לזוגיות. אך מצד שני, הוא מלכלך עליה ומבזה אותה. בסופו של דבר, מי שחותר נגד הזוגיות שלו – יאבד אותה או יפגע בה אנושות.

 

(5) כי אתם מעניקים כוח לאחרים לפגוע בכם

ידע הוא כוח – ובמקרים רבים הידע שאתם מפזרים סביבכם בנוגע לזוגיות שלכם נותן בידי אחרים אפשרות לפגוע בכם. אנשים יכולים להפעיל את הידע שאתם מעניקים להם בצורה חופשית למטרותיהם האישיות ולאינטרסים הצרים שלהם. הם אינם מחוייבים בדיסקרטיות, בשמכם הטוב או באינטרסים שלכם.

 

(6) כי אתם משדרים חוסר עקביות

השדר המרכזי של אנשים שמקטרים על הזוגיות שלהם הוא – "אני בעצם לא יודע מה אני רוצה". עליכם להחליט היכן אתם באמת נמצאים – בתוך הזוגיות או מחוץ לזוגיות? אנשים ש"יושבים על הגדר" כי לכאורה זה הכי נוח – יגלו עד מהרה שאותה הגדר אינה נוחה בכלל והיא הדרך הכי מסובכת לחיות את החיים.

 

(7) כי אתם מבזבזים את האנרגיה שלכם לחינם

קיטורים ובכיות אינם מועילים ואינם משנים דבר, למעט אמפטיה זמנית שתקבלו מחבריכם. בסופו של דבר, אם ברצונכם לתקן יחסים או לשפר את הזוגיות שלכם – עליכם לפעול למען מטרה זו. דיבורים לא ישנו דבר – מעשים כן.

 

וטיפ לסיום: אל תוציאו את הכביסה המלוכלכת שלכם החוצה. פשוט כבסו אותה, נקו אותה ותלו אותה לייבוש.

 

                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il